آرایش صورت دخترانه ساده ۱۵ سال


آرایش صورت دخترانه ساده ۱۵ سال

عکس های برترین مدل های میکاپ و آرایش صورت دخترانه ۱۵ سال. انواع مدل آرایش دخترانه ۱۵ سال جدید و ترند سال.


۲۰ مدل آرایش صورت دخترانه ۱۵ سال (زیبا و ملایم)

اگر شما یک دختر نوجوان ۱۵ ساله یا در همین سن و سال هستید، مطمئنا علاقه دارید تا مقداری آرایش را انجام دهید. مخصوصا اگر قرار باشد یک مراسم خاصی مانند: عروسی _ جشن تولد دوستان – جشن دانشجویی و هر جشن دیگری باشد.

با توجه به اینکه در این سن و سال ، نیاز نیست که آرایش و میکاپ زیادی انجام دهید، پیشنهاد می کنیم که یک ارایش ملایم را برای خودتان انتخاب کنید.

۳۴ مدل موی کلاسیک مخروطی (تیپر فید) پسرانه جدید و ترند سال

قیمت روز ۴۰ مدل بهترین پاک کننده آرایش صورت چرب و طبیعی

گرچه خیلی از دختران در این سن و سال، علاقه چندانی به آرایش ندارند، اما در بعضی زمان ها نیاز هست تا مقداری آرایش را برای خودتان انجام دهید، تا زیبایی خودتان را بیشتر نشان دهید.

بیشتر ببینید:

آرایش صورت دخترانه برای روز عروسی

آرایش صورت لاغر و استخوانی

آرایش صورت ۱۴۰۱ که چهره شما را بسیار زیبا و دیدنی میکند!

آرایش صورت با طرح های شیک و زیبا مد سال

 آرایش صورت  مدل شینیون ۱۴۰۱ | مدل آرایش صورت | مدل ابرو سال ۱۴۰۱ | آموزش آرایش نود | مدل مو ۱۴۰۱ | عکس عروس ۱۴۰۱ | مدل موی عروس ۱۴۰۱ | ارایش نود چیه  متاسفانه بعضی از خانم‌ها فکر می‌کنند که با استفاده از فونداسیون و کرم پودر زیاد در آرایش صورت خود، می‌توانند چین و چروک‌های صورت و حتی رنگ پوستشان را مخفی کنند. اما اینکار باعث ایجاد یک آرایش صورت سنگین و غیر اصولی می‌شود که اتفاقا چین و چروک‌ها را هم بیشتر نمایان می‌کند. کمی هایلایت به استخوان ابرو و گونه اضافه کنید تا جوان‌تر به نظر بیایید و از کرم پودر زیاد در آرایش صورت دوری کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آرایش صورت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آرایش صورت ۱۴۰۱

فـقط پنـکک را روی قسـمت های تیــره پوست نکشـید. بـرای اینـکـه پـوست شاداب و تر و تازه به نظر برسد، بـایـد سایه سیاه که زیر چشم می افتد را از بین ببرید. برای این منظور، با پنککـی یک درجه روشن تر از کرم پودری که روی کل صورت زده اید، از خط مژه ها را تا انتهای گودی چشم و گوشه های بینی بپوشانید رژگونه برای آرایش صورت بسیار ضروری است. چه در سنین بالا و چه در سن جوانی، رژگونه باعث می‌شود صورت سرخ و شاداب‌تری داشته باشید. پس برای اینکه جوان‌تر به نظر بیایید، باید حتما رژگونه بزنید ولی مراقب باشید که رنگ مناسب با پوستتان را انتخاب کنید و محل رژگونه را دقیق تعین کنید. اگر دوست ندارید که سنتان بیشتر از چیزی که هست نشان داده شود، آرایش صورت رنگ پریده نداشته باشید. بسیاری از خانم‌ها، عادت دارند که ریمل و خط چشم بزنند ولی معمولا رژلب ندارند و یا برعکس. بهتر است آرایش صورت ملایم باشد، مانند رنگ‌های صورتی، هلویی، صورتی – قهوه‌ای تا به پوستتان رنگ و جذابیت جوانی دهد.

آرایش صورت ۲۰۲۲

ارایش نود چیه 

مدل موی عروس ۱۴۰۱  

عکس عروس ۱۴۰۱  

مدل مو ۱۴۰۱ 

آموزش آرایش نود 

مدل ابرو سال ۱۴۰۱  

مدل آرایش صورت  

مدل شینیون ۱۴۰۱  

آرایش صورت ۱۴۰۱  

آرایش صورت دخترانه برای عروسی 

عکس آرایش صورت ساده

آرایش صورت گرد 

عکس آرایش 

آرایش صورت دخترانه ساده ۱۴ سال

عکس آرایش صورت عروس

آرایش صورت دخترانه ساده ۱۵ سال

عکس آرایش صورت ساده و شیک

آرایش صورت عروس 

عکس آرایش صورت ساده و شیک

آرایش صورت دخترانه ساده ۱۵ سال

    نظرات بسته شده اند