وسایل مورد نیاز برای کلاس هفتم


وسایل مورد نیاز برای کلاس هفتم

در تهیه ی لوازم تحریر مدرسه باید به مقطع و پایه ی تحصیلی دانش آموز و این که به چه لوازمی نیاز دارد توجه شود.


لیست لوازم تحریر برای دانش آموزان مقاطع مختلف

در تهیه‌ی لوازم تحریر مدرسه باید به مقطع و پایه‌ی تحصیلی دانش‌آموز و این‌که به چه لوازمی نیاز دارد توجه شود.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا برای هر مقطع ( از پیش دبستانی تا پایه نهم) یک لیست لوازم التحریر به شما پیشنهاد دهیم.

البته توجه داشته باشید که نوشتن چنین لیست هایی آن هم به تفکیک پایه کار ساده‌ای نیست و نیاز به بررسی دقیق و تخصصی دارد. بنابراین با توجه به نزدیکی فصل مدرسه ما به سراغ سایت بادپرک رفتیم و برای نوشتن  لیست لوازم تحریر  از مطالب این سایت تخصصی در حوزه لوازم التحریر کمک گرفتیم.

لیست لوازم التحریر برای پیش دبستانی

پیش از هرچیز ورود شما را به دارو دسته‌ی خریداران لوازم تحریر خوش‌آمد می‌گوییم! از امسال به مدت سیزده سال این داستان ادامه دارد! با بچه‌های پیش دبستانی در مدرسه بیشتر مهارت‌هایی چون نقاشی و کاردستی و … کار می‌شود. پس توصیه می‌کنیم این لیست لوازم التحریر را برای آن‌ها تهیه کنید:

لیست لوازم التحریر کلاس اول

بچه‌های کلاس اولی ذوق زیادی دارند زیرا قرار است خواندن و نوشتن یاد بگیرند. لیست لوازم التحریر کلاس اول در مواردی با لیست لوازم التحریر برای پیش دبستانی مشترک است و در مواردی تفاوت دارد. ضمنا اگر دوست دارید بچه‌ها بازیگوشی را کنار بگذارند و بیشتر جذب درس و مدرسه شوند، یک لیست لوازم تحریر فانتزی تهیه کنید. 

لیست لوازم التحریر برای مدرسه برای بچه‌های پایه دوم دبستان

لیست لوازم التحریر کلاس سوم

دانش‌آموزان از کلاس سوم نوشتن با خودکار را آغاز می‌کنند. تنها تفاوت مهم لیست لوازم تحریر دبستان در این پایه با پایه‌های قبل همین است. به تبع اضافه شدن خودکار، باید غلط‌گیر هم به لیست اضافه شود.

لیست لوازم تحریر کلاس چهارم

درس ریاضیات بچه‌های چهارم ابتدایی نیاز به نقاله دارد. پس این مورد به لیستشان اضافه می‌شود. همچنین ممکن است تمایل داشته باشند از مداد نوکی به جای مداد سیاه استفاده کنند.

لیست لوازم التحریر کلاس پنجم و ششم

تا این‌جا لیست کامل لوازم التحریر برای مدرسه در مقطع دبستان را بررسی کردیم. برای ورود به دوره‌ی اول و دوم دبیرستان چه وسایل و نوشت‌افزاری مورد نیاز است.

تذکر مهم : توجه کنید که با توجه به شرایط فعلی کشور خرید آنلاین لوازم تحریر بهترین راه ممکن است. در این خصوص قبلا نیز مقاله ای تحت عنوان ۹ مزیت خرید آنلاین لوازم التحریر منتشر کرده ایم.

لیست لوازم التحریر کلاس هفتم، هشتم و نهم

لیست لوازم تحریر برای دبیرستان دوره اول که شامل سه کلاس هفتم تا نهم است را به شما ارائه می‌دهیم. معمولا بچه‌ها از این مقطع ممکن است ساعات طولانی‌تری در مدرسه بمانند پس وسایل شخصی و تجهیزات بهداشتی آن‌ها باید کامل‌تر باشد.

این یک لیست کامل برای لوازم التحریر برای مدرسه است. اگر بچه‌های مقاطع ابتدایی نیز دروس فوق برنامه مانند انگلیسی و عربی دارند، می‌توانید چنین لیستی را برایشان تهیه کنید.

لیست لوازم تحریر برای دانش آموزان دبیرستانی دوره دوم

لیست لوازم التحریر دبیرستان دوره دوم باید بر مبنای رشته‌های انتخابی دانش‌آموزان تفکیک شود، لذا دانش آموزان هر رشته باید لوازم مدنظر خود را تهیه کنند که قطعا پرداختن به آن از حوصله این مقاله خارج است و بهتر است خرید لوازم التحریر  در طول سال تحصیلی با کمک معلمان و مشاوران مربوطه صورت گیرد.

سخن آخر

با آرزوی موفقیت برای شما دانش‌آموزان عزیز، امیدواریم این چند لیست لوازم تحریر پیشنهادی برای شروع سال تحصیلی، راهنما و کمک خوبی برای خرید باشد. اگر مواردی به نظرتان می‌رسد که از لیست پایه‌ی تحصیلی شما جا مانده است، خوشحال می‌شویم در قسمت کامنت‌ها اضافه کنید.

این مطلب تبلیغاتی است

انتهای پیام

وسایل مورد نیاز برای کلاس هفتم

    نظرات بسته شده اند