استخدام بانک کارآفرین


استخدام بانک کارآفرین

درخواست همکاری با بانک کارآفرین درخواست تقاضای همکاری بانک کارآفرین به منظور تأمین سرمایه انسانی خود حسب نیاز از واجدین شرایط ثبت‌نام کرده در سامانه الکترونیکی خود و براساس اولویت­ها و ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک جهت همکاری دعوت خواهد نمود. شرایط ثبت‌نام تذکر: چنانچه در مقطعی براساس نیاز از برخی افراد واجد […]


استخدام بانک کارآفرین

درخواست همکاری با بانک کارآفرین

درخواست تقاضای همکاری

بانک کارآفرین به منظور تأمین سرمایه انسانی خود حسب نیاز از واجدین شرایط ثبت‌نام کرده در سامانه الکترونیکی خود و براساس اولویت­ها و ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک جهت همکاری دعوت خواهد نمود.

شرایط ثبت‌نام

تذکر: چنانچه در مقطعی براساس نیاز از برخی افراد واجد شرایط با اولویت بالاتر مصاحبه به‌عمل آید و پس از انجام مصاحبه و بررسی و تطبیق مدارک متقاضیان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط اعلام شده نمی باشد، ادامه فرآیند مربوطه متوقف خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

یادآوری

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

بازخوانی

استخدام بانک کارآفرین (دعوت به همکاری)

استخدام بانک کارآفرین

اخبار و استخدام‌های بانک کارآفرین به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک کارآفرین ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک کارآفرین و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خبر ۲۴ آذر ۹۹ – دعوت به همکاری بانک کار آفرین

بانک کارآفرین به منظور تامین سرمایه انسانی خود و بر اساس اولویت‌ها و ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از متقاضیان واجد شرایط که در سامانه الکترونیکی ثبت نام کرده باشند، دعوت به همکاری می‌نماید.

برای مشاهده متن کامل دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

آخرین اخبار استخدامی بانک کارآفرین

بانک کارآفرین به منظور تامین سرمایه انسانی خود و بر اساس اولویت‌ها و ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از متقاضیان واجد شرایط که در سامانه الکترونیکی ثبت نام کرده باشند، دعوت به همکاری می‌نماید.شرایط ثبت‌نام

سلامت کامل جسم و روان نداشتن سوء پیشینه کیفری داشتن کارت پایان خدمت معافیت دائم غیرپزشکی (برای آقایان) فارغ‌التحصیل رشته‌های مدیریت، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، اقتصاد، مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی تجارت الکترونیک، مهندسی مالی، آمار و حقوق جهت همکاری در شعب: صرفاً فارغ‌التحصیل مقطع تحصیلی کارشناسی جهت همکاری در واحدهای ستادی: فارغ‌التحصیل مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر گواهی فراغت از تحصیل مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (در صورت پذیرش نهایی باید گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات ارائه گردد) دارا بودن معدل ۱۴ به بالا برای دانشگاه دولتی و معدل ۱۵ به بالا برای دانشگاه آزاد اسلامی

تذکر: چنانچه در مقطعی بر اساس نیاز از برخی افراد واجد شرایط با اولویت بالاتر مصاحبه به‌عمل آید و پس از انجام مصاحبه و بررسی و تطبیق مدارک متقاضیان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی‌های بعدی مشخص شود داوطلب واجد شرایط اعلام شده نمی‌باشد، ادامه فرآیند مربوطه متوقف خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.یادآوری

تکمیل فرم همکاری به هیچ وجه برای بانک کارآفرین تعهدی ایجاد نمی‌کند. ثبت نام فقط از طریق وب سایت بانک کارآفرین انجام می‌شود. لذا از متقاضیان درخواست می‌شود به هیچ عنوان اقدام به ارسال مدارک به دفاتر بانک و یا مراجعه حضوری ننمایند. امکان ثبت نام مجدد و یا ویرایش اطلاعات وجود ندارد، لذا در ثبت اطلاعات خود دقت نمائید. پس از بررسی رزومه‌ها، در صورت دارا بودن شرایط احراز و پس از اولویت‌‌بندی برای انجام سایر مراحل با متقاضیان تماس گرفته می‌شود. چگونگی ادامه فرآیند بر اساس اولویت‌های مورد نیاز از طریق تلفن به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان همکاری درخواست می‌شود در ثبت شماره تلفن همراه خود دقت نمایند. زمان تماس با متقاضیان و انجام مراحل استخدام به تشخیص بانک می‌باشد. لطفاً از هرگونه پیگیری خودداری نمایید. آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها در خصوص تامین نیرو بانک کارآفرین، صرفاً از طریق در وب‌سایت بانک اطلاع‌رسانی خواهد شد و بانک مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایت‌ها و فضای مجازی نخواهد داشت. مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

فایل اسکن عکس پرسنلی ۳ در ۴ فایل اسکن کارت ملی فایل اسکن صفحه اول شناسنامه و صفحه دوم در صورت داشتن توضیحات فایل اسکن آخرین مدرک تحصیلی فایل اسکن کارت نظام وظیفه (برای آقایان)

برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

منابع و سوالات مفید برای استخدام بانک کارآفرین
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک کارآفرین
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک کارآفرین
آرشیو مطالب پیشین بانک کارآفرین
سوالات متداول

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی بانک کارآفرین در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدام بانک کارآفرین از طریق دعوت به همکاری انجام میشود . برای تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام بانک کار آفرین اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

استخدام بانک کارآفرین

    نظرات بسته شده اند