بلیط دبی رفت و برگشت


بلیط دبی رفت و برگشت

بلیط هواپیما دبی را از فلایتیو بخرید. متنوع‌ترین ایرلاین ها با بهترین و ارزان ترین قیمت پرواز. پشتیبانی ۲۴ ساعته بلیط هواپیما. کلیک کنید!


بلیط هواپیما دبی

بلیط پرواز دبی

قیمت بلیط دبی

در حال دریافت ارزانترین پروازها …

سوالات متدوال دبی

درباره سفر به دبی

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دبی چه زمانی است؟

دبی یک شهر گرم و خشک است، دمای هوای آن در تابستان ها تا ۵۵ درجه می‌رسد. این دما به دلیل رطوبت موجود در هوا بیشتر آزار دهنده می‌شود. با این اوصاف زمستان بهترین زمان خرید بلیط پرواز دبی است. هر چند شهرسازی مدرن در این شهر تا حد زیادی مشکلات ناشی از گرما را حل کرده.

هزینه‌های سفر به دبی به چه صورت است؟

در دبی هاستل ‌های کمی وجود دارد و این نوع اقامت معمول نیست. هتل‌ های ارزان این شهر از ۲۵۰ تا ۴۰۰ درهم قیمت دارند. اگر اقامت لاکچری مد نظرتان باشد این قیمت‌ها سقفی نخواند داشت و تا حد تصور شما می‌توانند بالاتر بروند. نرخ غذا در این شهر ۳۰ تا ۱۰۰ درهم برای هر وعده است.

راه‌های حمل و نقل در دبی

متروی دبی چندان گسترده نیست با این حال برای برخی مسیرها بهترین راه است. بلیط این مترو بین ۲ تا ۸ درهم قیمت دارد. به دلیل گرمای زیاد هوا بیشتر اوقات گردشگران تمایل دارند از تاکسی استفاده کنند و اوبر به عنوان یک تاکسی آنلاین بیشترین طرفدار را دارد. هزینه‌ی این تاکسی‌ ها معمولا مناسب و حتی ارزان است.

جاذبه‌های گردشگری شهر دبی چیست؟

برج خلیفه و دبی مال اولین جاذبه‌های این شهرند. اما به جز ساختمانهای مدرن و فروشگاه‌های مجلل زیبایی‌هایی در این شهر وجود دارند که گردشگران از دیدنشان غافل‌اند. یکی از آنها قدم زدن در محله‌هّای قدیمی شهر مانند بستکیه است که می‌تواند الگوی خوبی از فرهنگ واقعی عرب‌های بومی در این شهر ارايه کند.

بهترین پرواز تهران به دبی

۳ نکته برای تهیه بلیط هواپیما دبی ارزان از فلایتیو

قیمت بلیط هواپیما دبی را زود به زود چک کنید

آیا می دانید تفاوت قیمت بلیط پرواز در بهترین زمان خرید و بدترین زمان خرید بلیط بطور میانگین شاید نزدیک به چندین میلیون تومان شود؟ البته این شامل افرادی که هر روز بلیط خریداری می‌کنند نمی‌شود. معمولا شرکت‌های هواپیمایی درطی هفته چندین بار در هفته به طور مداوم، قیمت بلیت هواپیما را تغییر می‌دهند. بنابراین زمانیکه موعد خرید بلیط سفر از ایرلاین‌ فرا رسید، زمانبندی همه چیز است. توصیه مهم فلایتیو این است که شما به محض اینکه تصمیم به پرواز داشتید شروع به بررسی قیمت کنید. سپس،برای انجام یک معامله خوب بطور مداوم، حداقل یک بار در هفته قیمت بلیط را بررسی کنید.

در بهترین زمان ممکن بلیط هواپیما دبی را بخریم

اطلاع از زمان دقیق خرید بلیط هواپیما می تواند کمک بسیار زیادی برای کاهش هزینه های سفر شما کند. بررسی ها نشان می دهد تنها در یک بازه زمانی خاص است که می توانید ارزان خرید آنلاین بلیط هواپیما Fligh io بخرید و در سایر روزهای سال چنین امکانی برای شما فراهم نیست.

برخی از روزهای سال بلیط پرواز ارزان تر است

اینکه چه روزی از هفته را برای پرواز انتخاب می کنید در کاهش یا افزایش هزینه‌های شما بسیار مناسب است. سه شنبه ها و چهار شنبه ها به دلیل اینکه روزهای وسط هفته هستند معمولا ارزان‌تر هستند و جمعه ها و شنبه ها چون آخر هفته هستند قیمت بلیط هواپیما دبی معمولا گرانتر است. بطور کلی اگه امکان جابجایی تاریخ سفر برای شما وجود دارد، محدوده زمانی اطراف تاریخ مورد نظر را بررسی کنید چراکه شما نمی دانید که ممکن است بلیط با یک ترکیب زمانی با قیمت خیلی پایین تر در اطراف آن محدوده زمانی وجود داشته باشد.

نکاتی برای سفر به دبی

رزرو هتل دبی با فلایتیو آسان‌تر شده، پس بعد از خرید بلیط هواپیما دبی هتل خود را هم از ما رزرو کنید.

بلیط دبی رفت و برگشت

    نظرات بسته شده اند