کارگردان سریال پدر


کارگردان سریال پدر

عکس بازیگران سریال پدر بیوگرافی بازیگران سریال پدر ساعت پخش و تکرار سریال پدر هر شب بجز جمعه ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو پخش می شود سینا مهراد، ریحانه پارسا


تعبیر خواب غرق شدن در رودخانه تا باتلاق با همه شرایط

  تعبیر خواب غرق شدن در رودخانه تا استخر و دیدن خواب غرق شدن در آب و باتلاق با همه شرایط و تعابیر مختلف آنرا می خوانید   تعبیر خواب غرق شدن در رودخانه تا باتلاق     خواب های واضح ک مفهومی گاهی نشانه هایی از آگاهی روح و فعالیت مغز است   برخی …

عکس و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر عکس های بازیگران سریال پدر

عکس و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر 

امروز عکسها و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر رابه شما ارائه میدهیم، سریال پدر طیف زیادی از بینندگان برنامه هاي تلویزیونی رابه سمت خود جلب کرده است، می‌توانیم بگوییم یکی از دلایل موفقیت این سریال انتخاب موضوع عامه پسند و آموزنده است،

چنان که چند وقتی است سریال هایي با موضوعات تکراری و بازیگرانی سرد و افسرده رو به هستیم، این سریال سوی دیگری بخود گرفته و نکاتی آموزنده و مفید برای مخاطبان به همراه دارد.

کاراکترها در این سریال رو به بلوغ میروند، در جا نمیزنند، مدام از غم و دل افسردگی صحبت نمیکنند، بلکه همه ی دریک مسیر تکامل هدایت میشوند، بر خلاف سریال هایي که نمیتوانیم نام آنها را بگوییم،

بازیگران در این سریال بزرگتر از دهان شان حرف نمیزنند، دیالوگ ها مناسب با کاراکتر ها است و واقعا ارزش دیدن دارد! در ادامه با بخش سینمایی مجله پارس ناز همراه باشید تا بیوگرافی بازیگران این سریال را مرور کنیم.

خلاصه داستان سریال پدر

کاراکتر حامد، پسر جوانی است که در آغاز دروازه دنیای بزرگسالی قرار دارد، حامد در طول یک ماجرا درگیر یک رابطه عاطفی میشود و حالا او با تفکرات و اعتقادات درونی اش و هم چنین ماجراهایی که اطراف اش در جریان افتاده اند، دریک دو راهی قرار دارد، او برای ادامه مسیری که در آن قرار گرفته باید انتخاب کند که از کدام دو راهی راه خودرا ادامه دهد؟ هر کدام از این راه ها یک نوع زندگی را برای او رقم می‌زنند و او باید مسیر درست را برگزیند…

کاراکترهای دیگر هرکدام نقش یک راهنما را دارند، هر کدام از آنها سعی دارند با حرف ها، نصیحت ها، بعضی با وسوسه ها و نقل داستان هایي حامد رابه سویی از این مسیر هدایت کنند، حامد باید با تمام این ماجراها، تمام ترس ها، تمام دودلی ها و فکر کردن به تمام اتفاقات و راهنمایی ها راه خودرا انتخاب کند و شخصیت او به بلوغ برسد.

بیوگرافی بازیگران سریال پدر

در ادامه عکسها و بیوگرافی بازیگران این سریال را مرور میکنیم و بیشتر با آنها آشنا می‌شویم.

بیوگرافی مهدی سلطانی

مهدی سلطانی سروستانی متولد ۱ شهریور ۱۳۵۰، بازیگر است. فارغ التحصیل دکترای تئاتر از دانشگاه آوینیوی فرانسه درسال ۱۳۸۷ است، فوق لیسانس کارگردانی و لیسانس بازیگری خوانده است، علاوه بر بازیگری استاد دانشگاه تهران است. نام کامل اش محمدمهدی سلطانی سروستانی اهل شهرستان سروستان شیراز می باشد.

عکس  مهدی سلطانی

شروع فعالیت

فعالیت اش رابا تئاتر همزمان با ورود به دانشگاه شروع کرد سال ۱۳۷۳ با نمایش چند و چون به چاه رفتن چوپان در جشنواره تئاتر فحر برای نخستین بار اجرا کرد.

تلویزیون و شهرت

او با سریال در مسیر زاینده رود درسال ۸۹ به چهره شناخته شده اي دست یافت و سپس با حضور در چند سریال پر مخاطب مشهور شد که از جمله به سریال، دیوار، مادرانه و مدینه میتوان اشاره داشت.

عضو هیئت علمی دانشگاه

مدارج علمی مهدی سلطانی باعث شده او وقت زیادی رو هم برای تدریس در دانشگاه بگذراند، در دانشگاه تهران عضو هیئت علمی است و کلاس هاي بازیگری هم تدریس دارد.

عکس مهدی سلطانی و دخترش

ازدواج و همسرش

مهدی سلطانی درسال ۱۳۷۹ ازدواج کرده ودر سال ۹۲ صاحب یک دختر بنام روژا شده است، میگوید همسرش خانه دار است ودر کارهای خرید و آشپزی همیشه در خانه به او کمک میکند.

اوقات فراغت

اگر فرصت داشته باشم برای دانشگاه مقاله هاي علمی مینویسم یا کتاب می‌خوانم ترجمه می کنم فیلم می بینم یا به سفر می‌روم، از وی مقاله هاي فراوانی در حوزه بازیگری منتشر شده است.

عکس مهدی سلطانی

زیر آب کسی را نزده ام

برای رسیدن به این نقطه باج به کسی ندادم چاپلوسی کسی را نکردم، اعتقاداتم را قربانی نکردم، مزدوری نکردم از حاشیه ها سوء استفاده نکردم زیر آّب کسی را نزدم.

من از سنگ کنار خودم هم تاثیر گرفته ام

دانشجویانم، اساتیدم، کتاب هایي که خوانده ام، کارگردان هایي که با آنها کار کرده ام قطعا همه ی و همه ی روی من تاثیر گذاشته اند و دانش عملی من را بالا برده اند.

عکس مهدی سلطانی سروستانی و برادرش

نقش هایي که دوست داشتم

مثلاً جمیل در سریال دیوار را دوست دارم، اردلان تمجید در سریال مادرانه و حاج بهزاد مصیب را در سریال در مسیر زاینده رود واقعا دوست دارم.

شروع خوانندگی

این بازیگر که تاکنون دو قطعه با صدای خود در فضای مجازی منتشر کرده است وی قصد دارد قطعات دیگری تولید کرده ودر اختیار مخاطبین قرار دهد. بازخوانی قطعه خاطره‌ انگیز در این دنیا با شعری از زنده‌ یاد معینی کرمانشاهی، آخرین تجربه موسیقایی مهدی سلطانی است که چندی پیش منتشر شده و مورد توجه قرار گرفته بود.

جوانی مهدی سلطانی

بیوگرافی سینا مهراد

سینا مهراد متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۰ در تهران، بازیگر است. وی پسر کارگردان مشهور سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را انتخاب کرده است، برادرش ساعد سهیلی و یک خواهر بنام صبا نیز دارد، به جز بازی دستیار کارگردان هم می باشد.

سینا سهیلی

کنار پدر تا شروع از ۴ سالگی

پدرش سعید سهیلی کارگردان برجسته اي که با فیلم گشت ارشاد مشهور است از همان کودکی دست سینا را گرفت و وارد عرصه بازیگری کرده است. نخستین بار در ۴ سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب بازی کردم او سوپر استار دو دهه سینما و تلویزیون بود که من هنوزم عاشق و مخاطب ایشان هستم.

از تحصیل تا تئاتر

در کودکی نقش هاي کوتاهی به من محول شد تا این که طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، اینکار را کنار گذاشتم. سرانجام از ۱۹ سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم و به ست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه هاي مختلف را از سر گرفتم.

سینا مهراد و برادرش ساعد سهیلی

دستیاری تا دیده شدن

از سری نخستین فیلم گشت ارشاد بعنوان دستیار کارگردان در کنار پدرش سعید سهیلی بود که در این فیلم ساعد سهیلی برادرش هم بازی می‌کند.

از سایه بان تا پدر

نخستین بار که چهره او دریک سریال دیده شده، سریال سایه بان درسال ۹۶ بود که در نقش حمید بازی کرد از همین سریال توسط حاممد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی «کارگردان» برای سریال پدر انتخاب شد.

بیوگرافی سینا مهراد

ماجرای پخش سریال پدر

سریال پدر که ابتدا قرار بود ماه رمضان ۱۳۹۷ پخش شود و حتی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخش می شد، به یک باره از جدول پخش حذف و سریال دیگری جای گزین آن شد. در نهایت این سریال از اواسط تیر ۹۷ از شبکه دو به روی آنتن رفت.

اگر خدا بخواهد دیده می‌شوم

در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش سریال پدر دیده میشوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ …

سینا سهیلی

ازدواج سینا مهراد

سینا مهراد ۲۷ ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

لعیا زنگنه

لعیا زنگنه متولد ۱۴ مرداد ۱۳۴۴ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهران است، دوره دیده کلاس نقاشی هم هست متاهل بوده و بشدت عاشق فوتبال و تیم آرژانتین است.

بیوگرافی لعیا زنگنه

از دانشگاه تا تلویزیون

با دعوت و اصرار جمشید بهمنی در زمان دانشجوی با بچه هاي تئاتر دانشگاه فعالیت خودرا به‌ صورت مبتدی آغاز کرد و رفته رفته در تئاتر با بازیگران مشهوری کار کرد. در یکی از بازی هاي تئاتر رضا ایرانمنش با تمجید از بازی وی را به غلامرضا رمضانی و او نیز به حمید لبخنده کارگردان معرفی کرد و به این شکل برای سریال در پناه تو انتخاب شد.

نخستین کار و شهرت

درسال ۱۳۷۴ سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده از شبکه دو پخش شد، سریالی که بسیار پر بیننده شد و بازیگرانی چون لعیا زنگنه، پارسا پیروز فر، رامین پرچمی و مرحوم حسن جوهرچی رابه شهرت رساند.

لعیا زنگنه بازیگر زن

زندگی در خارج از ایران

مدتی هم ایران نبودم بنابر این تعداد فیلم‌هاي سینمایی‌ ام محدود است. گزیده کار کردم برای پذیرفتن هر نقش ابتدا باید گروه را دوست داشته باشم، حتی اگر کار هم ضعیف باشد چنانچه ارتباط مناسبی با گروه برقرار کنم حاضرم در فیلم حضور یابم.

ازدواج لعیا زنگنه

لغیا زنگنه بشدت محافظه کار است و کمتر گفتگو میکند، اما او ازدواج کرده و صاحب یک دختر می‌باشد که حاضر نیست عکس او منتشر شود.

عکس همسر لعیا زنگنه

ورود به سینما

درسال ۷۵ در دوران اوج شهرت خود با فیلم راز مینا به کارگردانی عباس رافعی وارد سینما شد، اما بازی کوتاه او در فیلم مزاحم سیروس الوند درسال ۱۳۸۰ بهترین نقش آفرینی او در سینما تا به امروز بود.

نمایشگاه نقاشی

خانوم زنگنه که در میان نقاشان و هنرمندان تجسمی صاحب نام است نخستین بار درسال ۲۰۱۰ نمایشگاه خودرا در تورنتو برپا کرد سپس در نمایشگاه پازل تهران موجب حیرت طرفداران خود شد.

لعیا زنگنه

عشق شدید فوتبال

عاشق فوتبالم نمی‌ توانید تصور کنید وقتی من فوتبال می‌ بینم چه ریختی‌ ام. اصلا یک آدم دیگر می‌ شوم شاید یکی از دلایلی که فوتبال را دوست دارم، همین است که کاملا زمان و مکان و همه ی‌ چیز از یادت می‌ رود.

بیوگرافی کامل

مسیر بازیگری

استعداد هنری اش درسال ۷۱ با راهنمایی امین تارخ در کلاس هاي فن بیان به مسیر درست هدایت شد و مشاوره هاي محمدعلی کشاورز و ثریا قاسمی در فعالیت هاي تلویزیونی اش وی را به جایگاه هنری برتری رساند.

بیژن امکانیان

بیژن امکانیان متولد ۲۷ مرداد ۱۳۳۲ در آبادان، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه تهران است، همچنین در زمینه تهیه کنندگی، کارگردانی تئاتر نیز فعال است، وی بعد از ۲۸ سال فعالیت توانست یک جایزه در این حوزه بگیرد.

بیژن امکانیان

شروع فعالیت با نقد

من دانشجوی رشته تئاتر دانشكده هنرهای زيبا بودم ودر همان زمان در روزنامه اطلاعات بعنوان منتقد فيلم نقد می‌نوشتم با فعاليت در سينمای آزاد يكی دو فيلم كوتاه ساختم ودر فيلمهای كوتاهی هم بازی می كردم.

ورود حرفه اي بعد از انقلاب

با پيروزی انقلاب اسلامي و با فراهم شدن زمينه ورود نسلی جديد به سينمای حرفه‌ اي به همراه مهدی صباغ‌ زاده فريدون جيرانی و موسوی تعاونی رابه نام ايفا تشكيل داديم و كار اول سينمايی مان را از آنجا آغاز كرديم.

ازدواج و همسر بیژن امکانیان

جناب امکانیانیان سالهاست ازدواج کرده ودر محافل هنری همواره با همسرش همراه است، اطلاعات زیادی از تعداد فرزندان و نام همسرش در معرض نیست

بیوگرافی بیژن امکانیان

نخستین فیلم

كار شركت تعاونی ما در سينما با فیلم آفتاب نشینها درسال۱۳۶۰ آغاز شد من نيز دراين فيلم نقش مقابل علی نصیريان را بازی می كردم. این فیلم بازده مالی بالايی برای تعاونی مان نداشت و دو سالی باعث شد در كارمان وقفه ايجاد شود.

شهرت بیژن امكانيان

بازی او در فيلم گلهای داودی درسال ۱۳۶۳ را يكی از عوامل موثری می‌داند كه باعث شده است، چهر ه‌اش در بين خانواده‌ ها شناخته شود او میگويد : همزمان با نمايش اين فيلم خيلی ها فكر می كردند من واقعا نابينا هستم گل‌ هاي داودی كار ملودرامی بود كه از نظر حسی خيلی روی تماشاگر تاثير گذاشت و به همين دليل هم فيلم ماندگاری شد.

عکس بیژن امکانیان

لطمه فيلم‌ هاي پرفروش

من از هر كاری تجربه‌ اي اندوختم و ياد گرفتم. متاسفانه من در دوره‌ اي كارم را شروع كردم كه سينما آن قدر جدی گرفته نمی شد كه تلاش من و امثال من هم ديده شود بنابراين جزو بازيگرانی هستم كه لطمه فيلم‌ هاي پرفروشم را خوردم.

تهیه کنندگی

از زمان فیلم سفر جادویی و فیلم‌ هاي پوتین، دیوانه وار و این آخری ناهید تهیه‌کنندگی برایم جدی بوده و با اتفاقاتی خوبی که برای ناهید افتاد مصمم‌ تر شده‌ ام.

همسر بیژن امکانیان

بازیگر یا تهیه کننده؟

معتقدم هنوز حرف‌ هاي زیادی در بازیگری دارم اما باید به سراغت بیایند. بازیگری منافاتی با تهیه‌ کنندگی ندارد ودر طول این سال ها به نوعی فهمیدم تهیه‌ کنندگی کار خلاقه است و می‌ توان در آن مفید بودو درست عمل کرد.

نیما رئیسی

نیما رئیسی متولد ۳ مرداد ۱۳۵۴ در رشت، مجری بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی از دانشگاه آزاد تهران است، یک برادر بنام پویا دارد، بازیگری گویندگی و تجربه مجری گری و خوانندگی نیز دارد، صدای او در رادیو مشهورتر از چهره اش در سینما و تلویزیون است.

از شمال تا تهران

تمام دوران کودکی و نوجوانی خودرا در شهرک مسکونی نکاچوب واقع در ساری و منطقه دشت ناز گذرانده است، او درسال‌ هاي ۶۸ تا ۷۳ در خود شهر ساری اقامت داشته و پس از قبولی در دانشگاه به تهران مهاجرت نموده است، شهر بابل زادگاه پدری او می‌ باشد.

عکس نیما رئیسی

شروع فعالیت

کارم رابا تئاتر آغاز کرد، همان زمان دردانشکده هنرهای زیبا به‌ صورت آزاد در کلاس هاي تئاتر و در کنار دانشجویان این رشته حضور داشتم و با آنها بزرگ شدم همزمان درسال ۷۳ دررشته روانشناسی تحصیل کردم و درسال ۷۴ در سریال قصه هاي شب سیما به ایفاء نقش پرداختم بازی در این سریال در کنار هنرمندان بزرگی چون خانم خیراندیش تجربه اي گران قدر بود.

رادیو دوبله

همزمان با کار بازیگری به لطف برخی از دوستان برای گویندگی به رادیو دعوت شدم و بواسطه فعالیت مستمر داشتم، درآن زمان نیز به دعوت تعداد زیادی از دوستان بکار دوبله دعوت شدم ودر دوره هایي که برای اینکار گذاشته بودند؛ نزد اساتیدی چون آقای مقامی به‌صورت جسته گریخته حضور داشتم و سعی کردم همزمان تمام این فعالیتها را تجربه نمایم

عکس نیما رئیسی و امید علومی

خیلی وسواس به خرج داد

او که با سریال میوه ممنوعه درسال ۸۶ به کارگردانی حسن فتحی میتوانست مسیری متفاوت را در دنیای بازیگری طی کند، ولی با وسواسی بیش از پیش به پیشنهادهای کاری اش نگاه کرد تا مدتها به امید یک اتفاق ویژه از تلویزیون فاصله بگیرد. سریال پروانه و آمین از دیگر کارهای چشم گیر وی بود.

حس نوستالژی

گذشته‌ام را خیلی دوست دارم، اصولاً آدم نوستالژیكی هستم در همان لحظه‌اي كه مشغول انجام كاری‌ ام نسبت به آن لحظه، حس نوستالژی دارم، می‌ دانم روزی خاطره می‌ شود.

تفریح و سفر

یک روز تعطیل اگر در منزل باشم، فیلم می‌ بینم، موزیك گوش می‌ دهم و كتاب می‌ خوانم. سفر و خیلی دوست دارم؛ دلم می‌ خواهد ایران را بگرد بعد از ایران هم ترجیح می‌ دهم به ایتالیا بروم، شهر ونیز واقعا تماشایی است، بعد هم اسپانیا

عکس نیما رئیسی

دوبله

دوبله یک عقبه ۱۰ ساله برای من دارد. ما اوایل دهه هشتاد یک سری انیمیشن به شکلی کاملاً کوتاه کار کردیم با این توضیح داخل پرانتز که یک تشابه اسم و فامیل همیشه این شبهه رابه وجود میآورد که من مدتها است کار دوبله میکنم، درحالیکه من هرگز به شکل حرفهای کار دوبله انجام نداده ام و شاید تعداد کارهای من در دوبله به تعداد انگشتان دو دست برسد.

دوبله یک عقبه ۱۰ ساله برای من دارد. به گزارش پارس ناز ما اوایل دهه هشتاد یک سری انیمیشن به شکلی کاملاً کوتاه کار کردیم با این توضیح داخل پرانتز که یک تشابه اسم و فامیل همیشه این شبهه رابه وجود میآورد که من مدتها است کار دوبله میکنم درحالیکه من هرگز به شکل حرفهای کار دوبله انجام ندادهام و شاید تعداد کارهای من در دوبله به تعداد انگشتان دو دست برسد.

نحوه مردنم

دوست دارم موقع خواب بمیرم و یك جای دور، در جنگل و طبیعت دفن شوم. اصلا از محیط آرامستان خوشم نمیاد اما به این فكر كردم كه هنگام مرگم از فرهاد موزیك پخش كنند. راستش را بخواهید دوست دارم حتی موقع مرگم بهانه‌ اي برای شاد كردن بقیه داشته باشم.

نیما رئیسی و نیلوفر لاری پور

پارازیت

شنوندگان حرفه‌ اي رادیو نیما رئیسی را بهتر می‌ شناسند، او اجرای برنامه‌ هاي متعددی را در رادیو بر عهده داشت که مشهور‌ ترینشان برنامه پارازیت در رادیو جوان بود که متاسفانه مدت هاست دیگر اجرا نمی‌شود.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد ۱۳۷۲ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره درسال ۹۴ است، به جز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، میگوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.

بیوگرافی ریحانه پارسا

شروع فعالیت

خانوم پارسا فعالیت حرفه اي خودرا از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، میگوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی میدانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

نخستین نقش در سریال پدر

نخستین و حرفه اي ترین تجربه رسمی او در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال از تیر ماه ۹۷ از شبکه دو پخش می‌شود.

عکس هاي ریحانه پارسا

نحوه انتخاب برای سریال پدر

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود ۲۵۰ نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم. خداروشکر توانایی هاي من به چشم کارگردان آقای توفیقی و نویسنده آقای عنقا آمد، این سریال هر شب به جز جمعه ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو پخش میشود.

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، تصمیم گرفتم کار تئاتر رابه صورت حرفه‌ اي شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد. لیلای سریال پدر یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتیکه در دانشگاه می‌ افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌ شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است.

بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

ازدواج

ریحانه پارسا ۲۵ ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس متولد ۵ آبان ۱۳۵۹ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است، خانواده ۷ نفره او اصالت دماوندی دارند ۵ برادر هستند و او فرزند سوم خانواده است. پدرش اهل ذوق و برادارنش اهل موسیقی و فرهنگ هستند.

عکس کاوه خداشناس

کلاس بازیگری

قبل از ورود به دانشگاه دوره هاي بازیگری را زیر نظیر اساتیدی چون مرحوم حمید سمندریان و فردوس حاجیان گذراند او تجربه موسیقی، عکاسی، نقد هنری و دستیاری کارگردان را در کارنامه خود دارد.

شروع فعالیت

کاوه فعالیت خودرا قبل از تحصیلا اکادمی درسال ۸۷ با تئاتری شروع کرد، او نخستین بار با نمایش هدهد به روی صحنه رفت و پس از ان با گروه هاي زیاد دانشجویی کار کرد.

سینما و تلویزیون

درسال ۸۲ با بازی در فیلم سینمایی خدانگهدار رفیق وارد سینما شد، اما با سریال رستگاران دیده شد و با سریال معراجی ها درسال ۹۳ بکارگردانی مسعود ده نمکی به شهرت رسید.

کاوه خداشناس

شخصیت شناسی

آدم آرومی هستم، نگاهم به زندگی نگاه هدفمندیه و زندگی رو دوست دارم. سعی می‌ کنم برای رسیدن به چیزهایی که ایده آل منه، تلاش کنم و از همه ی چیز مهم تر، برام خانوادمه و سعی می کنم، همیشه بهشون احترام بزارم.

نقش مورد علاقه

دلم می خواهد نقش یک سلطان ایرانی، کسی مثل کوروش کبیر و داریوش را یک روز بازی کنم. کلا بازی کردن نقش این شخصیت ها برایم جذاب اند، دوست دارم اون حال و هوا رو تجربه کنم.

کاوه خداشناس و پدر و مادرش

خانواده هنرمند

پدر و مادرم هم همواره اهل هنر بوده‌ اند پدرم شاید نزدیک به ۳۰ هزار بیت شعر حفظ‌ هستند و ادبیات را دوست دارند. مادرم هم درخانواده‌اي هنردوست بزرگ شده‌ اند.

ورزش

اهل ورزش هستم، شنا و فوتبال بازی می‌ کنم. پیاده‌ روی جزو علایقم است و چون زیاد سفر می‌ روم، زیاد هم پیاده‌ روی می‌ کنم و برای رسیدن به مقصدم اگر خیلی دور نباشد، از تاکسی و اتوبوس استفاده نمی‌ کنم.

عاشق عکاسی

من همیشه عاشق هنرهای تجسمی بوده‌ام و همیشه پای ثابت گالری‌ها و نمایشگاه‌ هاي عکس، نقاشی و … هستم. بعد از پایان دانشگاه در مرکزی به نام کارگاه هنر مدیر داخلی شدم و بیشتر از قبل با هنرهای تجسمی عجین شدم.

عکس کاوه خداشناس

توجه به سلامتی

تغذیه سالم خیلی معتقدم از چای ایرانی استفاده می‌ کنم. در غذاهایم مطلقا از روغن‌هاي نباتی استفاده نمیکنم. هرگز غذای بیرون و فست‌فود نمی‌ خورم و اگرهم وادار شوم بیرون از خانه غذا بخورم، نان سنگک و پنیر می‌ خورم.

علاقه به موسیقی

بخاطر شغلم و البته علایقی که دارم، خیلی فیلم و سریال می بینم و به تماشای تئاتر می‌ روم به موسیقی دلبستگی دارم و اصلا بدون موسیقی نمی‌ توانم زندگی کنم و مدام در خانه‌ ام نوای موسیقی شنیده می‌ شود.

مجید مشیری

مجید مشیری متولد ۱۳۴۰ در شیراز، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران در دانشگاه سراسری شیراز است، نخستین بار با نقش اول وارد عرصه بازیگر شد، در سریال خط قرمز به شهرت رسید؛ او ورزشکار حرفه اي است.

عکس هاي مجید مشیری

از علاقه به مکانیک تا عمران

زمانی انتخاب رشته ام بخاطر این که یکی از برادرانم مکانیک می‌خواند به رشته مکانیک علاقمند شدم اما به خاطر اصرار پدرمان که میگفت یک مهندس مکانیک برای یک خانواده کافی است عمران خواندم.

شروع بازیگری

سال ۱۳۷۴ دراولین دوره کارگاه آزاد امین تارخ ثبت‌ نام کردم. وقتی وارد شدم متنی رابه من دادند به نام «کویر» و گفتند برو و بعد از ۲۰ روز برگرد. به هرحال از من خواسته شد تا آن متن را بخوانم و من نشستم و متن را خواندم که بخشی ازآن را هنوز به یاد دارم، گفتم تو از کویر چه می‌ دانی … وقتی متن به پایان رسید آنها برای من دست زدند و سیروس الوند گفت که این پسر خیلی خوب است.

مجید مشیری و همسرش نازی

نخستین نقش

نخستین فیلمی که در آن بازی کردم سریال هفت سنگ درسال ۱۳۷۶ بود. شهرت از خط قرمز تا مسافری از هند. سریال مسافری از هند را خیلی دوست داشتم، مردم من را بیشتر به خاطر سریال خط قرمز می‌ شناختند. این سریال خیلی سوژه‌ هاي جدیدی داشت و همین باعث شد تا طرفداران زیادی داشته باشد.

عکس مجید مشیری

با انرژی مردم

وقتی بین مردم هستی تو را می بینند و با لبخند به تو نگاه می‌ کنند يا درود و احوالپرسی میکنند و تمام انرژی‌ هاي مثبت رابه تو می‌ دهند برای من خیلی ارزشمند است.

آقا شما نون هم میخوری ؟

چند سال پیش برای خریدن نان به یکی از نانوایی هاي محل رفتم ودر صف ایستادم، سه نفر مقابل من ایستاده بودند و نانوا من را شناخت و با من احوالپرسی کرد، که باعث شد دیگران هم متوجه حضور من بشوند. یک نفر که در صف ایستاده بود با جدیت از من پرسید؛ آقا شما نون هم می خوری ؟! گفتم: بله آقا چرا نخورم؟ گفت پس چرا دیگه تو صف وایسادی؟

همسر مجید مشیری

ازدواج

مجید مشیری سال هاست با خانومی بنام نازی ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر می باشند – تعداد فرزندان ایشان به‌ صورت دقیق ذکر نشده است.

ورزش حرفه اي

سلامتی ام برایم خیلی اهمیت دارد، به خاطر همین دو رشته کاراته و شنا رابه صورت حرفه‌اي دنبال کردم و تمام ورزش‌ ها رابه غیر از والیبال و بسکتبال که هیچوقت نتوانستم با آنها ارتباط برقرار کنم تقریباً بلدم.

مجید مشیری

غذای سالم و استرس

من سال‌هاست که برنج نمی‌ خورم و تمام تلاشم را می‌ کنم تا از فست فود دوری کنم و بیشتر وقت‌ ها فقط ماهی و جوجه می‌ خورم تمام سعی خودم را می کنم تا از استرس و فضاهای پر استرس دوری کنم.

تصاویر سایر بازیگران سریال پدر

بیوگرافی نیما رئیسی

بیوگرافی ریحانه پارسا

عکس هاي مهتاب شیرونی

بیوگرافی مهدی سلطانی ،بیوگرافی لعیا زنگنه

عکس بازیگران سریال پدر ،بیوگرافی سینا سهیلی

عکس های الهام طهوری

بازیگران سریال پدر ،بیوگرافی بازیگران سریال پدر

عکس و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر تصاویر بازیگران سریال پدر 

عکس هاي ساناز طاری

کارگردان سریال پدر

    نظرات بسته شده اند